Waarom ouders uit Hengelo naar Enter komen
In Hengelo is genoeg te doen met een baby, maar floaten is iets anders dan babyzwemmen. Je kindje ligt niet in een groot bad tussen andere kinderen, maar drijft in een eigen badje met warm, chloorvrij water, ondersteund door een zacht bandje om het nekje en met ons de hele sessie ernaast.
Bij de Regular float sessie leer je daarna onder begeleiding zelf de fijnste massagetechnieken. Er is koffie of thee en alle tijd om na te genieten. Ons advies: geef je baby vóór de sessie een voeding, dan geniet je kindje het meest. Het resultaat: een 9,8 uit meer dan 500 beoordelingen.


Praktisch vanuit Hengelo
Neem vanaf de A35 de afslag Enter, en aan de Wierdenseweg 27A parkeer je gratis voor de deur. Geen parkeerschijf en geen zoeken naar een plek. Vanaf het centrum van Hengelo reken je op ongeveer twintig minuten, vanaf de westkant of vanaf Borne ben je er nog wat eerder.
We zijn open op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag en werken met vaste tijdsloten, dus wachten bij aankomst hoeft nooit. Wees vijftien minuten voor je afspraak binnen. Voor de sessie zelf reserveren we maximaal twee uur, inclusief alle ruimte om te voeden en te verschonen.
Floaten met je baby vanuit Hengelo
Wie in Hengelo zoekt op floaten met een baby, komt al snel bij ons in Enter uit. Floaten kan zodra de navel is ingedroogd, dus vanaf ongeveer twee weken, tot een jaar of één. Je baby drijft tien tot twintig minuten. Vanaf zeven maanden is de Chill & Fun float vaak leuker: die duurt dertig minuten en gaat samen met een leeftijdsgenootje.
Benieuwd wanneer er plek is? Bekijk de beschikbare tijden of lees eerst welke floatsessies er zijn.
Boeken of cadeau geven
Bekijk de floatsessies en prijzen (vanaf €49) of plan direct je afspraak.
Of verras iemand uit Hengelo met een cadeaubon, het origineelste kraamcadeau van Twente.
Cadeaubon/strippenkaart
Cadeau doen? Bestel een cadeaubon — al vanaf €20. Vaker floaten? Met een strippenkaart float je met korting.

